Inkasacija

Kodėl „EUROCASH1”

Inkasavimas ir vertybių apsauga vykdoma tam specialiai pritaikytais automobiliais bei pasitelkiant privalomas apsaugos priemones. Mūsų darbuotojai yra itin aukštos kvalifikacijos ir reikalingo fizinio pasiruošimo. Nuo pinigų perdavimo momento mums jie yra visiškai saugūs, o visos paslaugos, susijusias su pinigų tvarkymu ir saugojimu, yra apdraustos pagal CIT grynųjų pinigų reikalavimus. Nuolat investuojame į pinigų inkasavimo paslaugų teikimo kokybę ir siekiame tapti šios srities lyderiu Baltijos šalyse. 

Mūsų teikiamos pinigų tvarkymo ir saugojimo paslaugos

Naujiena. „Smart safe“ paslauga

Inovatyvus inkasavimo seifas Jūsų patalpose leis lanksčiai vykdyti inkasavimą taupant Jūsų laiką ir tausojant gamtinius išteklius.

Norite gauti pasiūlymą? Rašykite ir mūsų vadybininkas susisieks su jumis

Kitos paslaugos

Elektroninė apsauga

Visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) stebime prie centrinio stebėjimo pulto prijungtus objektus; suveikus signalizacijai nedelsdami išsiunčiame ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Apsaugos sprendimų ir temperatūros matuoklių montavimas ir priežiūra

Įrengiame įvairių lygių apsaugos, užpuolimo, priešgaisrines ir vaizdo stebėjimo sistemas, teikiame techninę priežiūrą ir konsultacijas.

Daugiau

Fizinė apsauga

Teikiame budėjimo ir patruliavimo paslaugas, užtikriname asmens saugumą, jei jums ar jūsų šeimos nariams gresia pavojus. Siūlome asmenų, objektų, teritorijų ar renginių fizinę apsaugą.

Daugiau

Patruliavimas

Mūsų patruliniai ekipažai sutartu periodiškumu apvažiuoja ir patikrina stebimą objektą.

Daugiau

SOS skambutis

Vienu specialiai užprogramuoto telefono mygtuko paspaudimu galėsite pranešti apie gresiantį pavojų namuose. Gavę skambutį, nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Pavojaus mygtukas

Užsitikrinkite itin greitą reakciją į jums gresiantį pavojų. Nuspaudus jūsų patalpose sumontuotą mygtuką, informacija žaibiškai perduodama centriniam stebėjimo pultui ir bet kuriuo paros metu nedelsiant siunčiama ginkluota greitojo reagavimo grupė.

Daugiau

Palyda su apsauga

Mūsų greitojo reagavimo komanda automobiliu lydi klientą, kliento transporto priemonę ar piniginį krovinį į sutartą vietą ir užtikrina palydos objekto saugumą.

Daugiau

Individualių seifų nuoma

Individualus seifas – tai viena saugiausių ir patikimiausių vietų dokumentams, juvelyriniams dirbiniams ir kitoms vertybėms saugoti.

Daugiau

Gauk pasiūlymą

Įveskite savo duomenis ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks.


    avatar
    Turite klausimų ar pageidavimų?

    MŪSŲ KONSULTANTAI ATSAKYS Į VISUS KLAUSIMUS

    +370 5 274 46 86 info@eurocash1.lt