Apsaugos sprendimų ir temperatūros matuoklių montavimas ir priežiūra

Įvairaus sudėtingumo elektroninės apsaugos sistemos

Verslo patalpose montuojame įvairaus sudėtingumo elektroninės apsaugos sistemas – nuo įsilaužimo apsaugos, vaizdo stebėjimo bei gaisro signalizacijų iki sudėtingiausių kompleksinių sistemų. Visų šių įrenginių tikslas yra įspėti žmones bei pastato savininkus apie nesankcionuotą asmenų patekimą į patalpas, gaisrą ir kitą pavojų. Savo klientams siūlome lanksčią kainodarą, bei sprendimus, kurie pritaikyti individualiems klientų poreikiams. Klientų turtas yra apdraustas 1 mln. EUR civiliniu turto draudimu. Pagalbą ir konsultacijas teikiame visą parą tel. +370 620 11 112

BEKONTAKČIAI TEMPERATŪROS MATUOKLIAI

Prietaisai skirti valdyti nedidelio srauto klientų ar įmonės darbuotojų kūno temperatūros kontrolę. Temperatūros matuokliai greitai veikia, yra stacionarūs, gali būti montuojami ant stovo ar prie durų.

Kaip tai veikia?

  • Ant durų ar stovo sumontuojama temperatūros matavimo sistema;
  • Akimirksniu pamatuojama temperatūra ir įvertinama, ar asmuo nekarščiuoja;
  • Esant poreikiui, karščiuojantiems asmenims automatiškai blokuojamos durys;
  • Duomenys rodomi tiek ant prietaiso, tiek prijungto kompiuterio ekrane.

Norite gauti pasiūlymą? Rašykite ir mūsų vadybininkas susisieks su jumis

Kitos paslaugos

Inkasacija

Teikiame įvairias pinigų tvarkymo paslaugas: grynųjų pinigų pervežimo, bankomatų inkasavimo, banko grynųjų pinigų inkasavimo ir kt.

Daugiau

Elektroninė apsauga

Visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) stebime prie centrinio stebėjimo pulto prijungtus objektus; suveikus signalizacijai nedelsdami išsiunčiame ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Fizinė apsauga

Teikiame budėjimo ir patruliavimo paslaugas, užtikriname asmens saugumą, jei jums ar jūsų šeimos nariams gresia pavojus. Siūlome asmenų, objektų, teritorijų ar renginių fizinę apsaugą.

Daugiau

Patruliavimas

Mūsų patruliniai ekipažai sutartu periodiškumu apvažiuoja ir patikrina stebimą objektą.

Daugiau

SOS skambutis

Vienu specialiai užprogramuoto telefono mygtuko paspaudimu galėsite pranešti apie gresiantį pavojų namuose. Gavę skambutį, nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Pavojaus mygtukas

Užsitikrinkite itin greitą reakciją į jums gresiantį pavojų. Nuspaudus jūsų patalpose sumontuotą mygtuką, informacija žaibiškai perduodama centriniam stebėjimo pultui ir bet kuriuo paros metu nedelsiant siunčiama ginkluota greitojo reagavimo grupė.

Daugiau

Palyda su apsauga

Mūsų greitojo reagavimo komanda automobiliu lydi klientą, kliento transporto priemonę ar piniginį krovinį į sutartą vietą ir užtikrina palydos objekto saugumą.

Daugiau

Individualių seifų nuoma

Individualus seifas – tai viena saugiausių ir patikimiausių vietų dokumentams, juvelyriniams dirbiniams ir kitoms vertybėms saugoti.

Daugiau

Gauk pasiūlymą

Įveskite savo duomenis ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks.

avatar
Turite klausimų ar pageidavimų?

MŪSŲ KONSULTANTAI ATSAKYS Į VISUS KLAUSIMUS

+370 5 274 46 86 info@eurocash1.lt