Apsaugos sprendimų ir temperatūros matuoklių montavimas ir priežiūra

Įvairaus sudėtingumo vaizdo stebėjimo sistemos ir signalizacijos

Namuose, butuose, sodybose montuojame įvairaus sudėtingumo elektronines apsaugos sistemas – signalizacijas, vaizdo stebėjimo įrangą, gaisro detektorius ir sudėtingas kompleksines sistemas. Visų šių įrenginių tikslas yra įspėti ir apsaugoti žmones bei pastato savininkus nuo nesankcionuoto asmenų patekimo į patalpas, gaisro ir kitų pavojų. Savo klientams siūlome lanksčią kainodarą, bei sprendimus, kurie pritaikyti individualiems klientų poreikiams. Klientų turtas yra apdraustas 3 mln. EUR civiliniu turto draudimu. Pagalbą ir konsultacijas teikiame visą parą tel. 1826.

Laidinės signalizacijos

Laidinės signalizacijos yra kone populiariausias – tradicinis pasirinkimas, patikima ir nebrangi apsaugos nuo įsilaužimų sistema, dažniausiai įrengiama naujai statomuose arba remontuojamose patalpose. Visi signalizacijos komponentai sujungiami laidais.

Belaidė signalizacija

Belaidė signalizacija yra puiki priemonė apsaugoti patalpas, kuriose jau atlikti remonto darbai arba jose nėra galimybės nutiesti laidų. Belaidžiai jutikliai yra brangesni, tačiau jų kainą atsveria mažesnės darbo sąnaudos. Ryšys tarp sistemos elementų palaikomas radijo bangomis.

IP vaizdo stebėjimo kameros

IP (IP – angl. Internet Protocol) kameros veikia kompiuteriniu tinklu ir perduoda vaizdą bei garsą skaitmeniniu būdu. Jos yra jungiamos per UTP (UTP – angl. Unshielded Twisted Pair) kabelį arba WiFi. Prijungus prie tinklo maršrutizatoriaus ar modemo IP kameros gali veikti autonomiškai. Kompiuteriu ar telefonu galėsite prisijungti prie kameros ir stebėti vaizdą. Jei kamera turi microSD kortelės jungtį, tai ji gali daryti įrašą pačioje kameroje, kurį galima peržiūrėti telefonu ar kompiuteriu. Jungiant su įrašymo įrenginiu, turinčiu PoE (PoE – angl. Power-Over-Ethernet) jungtis, IP kamerų pajungimas yra labai paprastas – prijungus UTP kabeliu kamerą prie NVR (NVR – angl. Network Video Recorder), ji gauna maitinimą ir automatiškai priregistruojama prie NVR. IP kameros dar gali turėti papildomų funkcijų – judesio detekciją, aliarmo funkcijas, išmanią vaizdo analitiką.

Wi-fi kameros

Tai vaizdo stebėjimo kameros, kurių tinklas perduodamas belaidžiu būdu (WiFi). Jų vaizdą galėsite stebėti savo išmaniąjame telefone (Android/iOS) ar kompiuteryje su Windows ir Mac OS operacinėmis sistemomis naudojant specialią programą. Kaip ir laidinės vaizdo stebėjimo kameros, aptikus judesį jos pradeda įrašynėti vaizdą į atminties kortelę ar prijungtą įrašymo įrenginį.

Norite gauti pasiūlymą? Rašykite ir mūsų vadybininkas susisieks su jumis

Kitos paslaugos

Inkasacija

Teikiame įvairias pinigų tvarkymo paslaugas: grynųjų pinigų pervežimo, bankomatų inkasavimo, banko grynųjų pinigų inkasavimo ir kt.

Daugiau

Elektroninė apsauga

Visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) stebime prie centrinio stebėjimo pulto prijungtus objektus; suveikus signalizacijai nedelsdami išsiunčiame ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Fizinė apsauga

Teikiame budėjimo ir patruliavimo paslaugas, užtikriname asmens saugumą, jei jums ar jūsų šeimos nariams gresia pavojus. Siūlome asmenų, objektų, teritorijų ar renginių fizinę apsaugą.

Daugiau

Patruliavimas

Mūsų patruliniai ekipažai sutartu periodiškumu apvažiuoja ir patikrina stebimą objektą.

Daugiau

SOS skambutis

Vienu specialiai užprogramuoto telefono mygtuko paspaudimu galėsite pranešti apie gresiantį pavojų namuose. Gavę skambutį, nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Pavojaus mygtukas

Užsitikrinkite itin greitą reakciją į jums gresiantį pavojų. Nuspaudus jūsų patalpose sumontuotą mygtuką, informacija žaibiškai perduodama centriniam stebėjimo pultui ir bet kuriuo paros metu nedelsiant siunčiama ginkluota greitojo reagavimo grupė.

Daugiau

Palyda su apsauga

Mūsų greitojo reagavimo komanda automobiliu lydi klientą, kliento transporto priemonę ar piniginį krovinį į sutartą vietą ir užtikrina palydos objekto saugumą.

Daugiau

Individualių seifų nuoma

Individualus seifas – tai viena saugiausių ir patikimiausių vietų dokumentams, juvelyriniams dirbiniams ir kitoms vertybėms saugoti.

Daugiau

Apsauga dronais

Drono skrydžiai atliekami pagal Jūsų nustatytą individualų grafiką 24/7 tamsiu ir šviesiu paros metu.Kiekvieną skrydį prižiūrės kvalifikuotas operatorius, kuris esant poreikiui, galės perimti valdymą ir identifikuoti saugumo spragas Jūsų objekte.Pastebėjus įtartinus reiškinius ar vagystę – nedelsiant siunčiame greito reagavimo ekipažas. Dronas – vienas pirmųjų žingsnių į naują apsaugos paslaugų suvokimą.Tai ne tik produktas ar paslauga, […]

Daugiau

Gauk pasiūlymą

Įveskite savo duomenis ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks.


    avatar
    Turite klausimų ar pageidavimų?

    MŪSŲ KONSULTANTAI ATSAKYS Į VISUS KLAUSIMUS

    +370 5 274 46 86 info@eurocash1.lt