Apie mus

‘‘Per pastaruosius metus apsaugos ir inkasavimo rinka patyrė reikšmingų pokyčių. Investavome į personalo kvalifikacijos kėlimą ir efektyvesnius procesus, kad taptume saugos ir inkasavimo paslaugų lyderiais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 2023 m. planuojame tvarią ir sparčią plėtrą, tolesnes investicijas į personalo kvalifikaciją ir naujas technologijas, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiktų klientų lūkesčius.‘‘

Justinas Drėgva

DIREKTORIUS

EUROCASH1 – nuo 2000-ųjų auganti ir besiplečianti komanda, apsaugos paslaugas teikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Didžiuojamės būdami viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos įmonių. Ši sėkmė – mūsų profesionalų komandinio darbo rezultatas.

MŪSŲ PATIRTIS METAIS

20+

SAUGOMI OBJEKTAI

10000+

APSAUGOS DARBUOTOJAI

1800+

Bendrovėje įdiegėme kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Mūsų patirtis, veiklos vizija ir atsakingas požiūris į Jūsų verslo saugumą užtikrins aukščiausius paslaugų kokybės standartus.

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir plėtoti ilgalaikius ryšius su klientais. Siekiame tapti lyderiaujančia bendrove Baltijos šalių apsaugos paslaugų ir inkasavimo rinkoje.

Komanda

Vos pradėję savo veiklą saugos sektoriuje žinojome, kad mums svarbiausia – suformuoti stiprią specialistų komandą ir ugdyti profesionalus. Didžiuojamės subūrę profesionalų komandą, kuri visuomet siekia geriausio rezultato, tobulina savo veiklą ir nuolat juda į priekį, kad galėtume teikti dar geresnius sprendimus saugesniam jūsų gyvenimui.

JUSTINAS DRĖGVA

Direktorius

NIJOLĖ NIKITARAVIČIŪTĖ

ADMINISTRATORĖ

JOLITA NAUSĖDIENĖ

PERSONALO VADOVĖ

MARIJA KIRKLIENĖ

VYRIAUSIOJI FINANSININKĖ

ROBERTAS JASIULIS

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS

DAINIUS MAČYS

INKASAVIMO SKYRIAUS VADOVAS

GRAŽINA DIDĖ

VERSLO PLĖTROS VADOVĖ

EDGARAS ARLAUSKAS

IT VADOVAS

Socialinė atsakomybė

Vienas pagrindinių mūsų prioritetų – jaunimo aktyvaus užimtumo skatinimas ir gabių sportui vaikų lavinimas, todėl remiame sveikos visuomenės idėją propaguojančią ir kūno kultūros bei sporto renginius organizuojančią VšĮ „Sveikas miestas“. Kartu vystome su sportu ir sveika gyvensena susijusius projektus, prisidedame prie žmonių su negalia integravimo ir skatinimo dalyvauti aktyvaus poilsio veikloje.