Skip links

Apie mus

„Per pastaruosius penkerius metus apsaugos ir inkasavimo rinka patyrė reikšmingų pokyčių. Investavome į personalo kvalifikacijos kėlimą ir efektyvesnius procesus, kad taptume saugos ir inkasavimo paslaugų lyderiais Lietuvoje ir Latvijoje. 2019 m. planuojame tvarią ir sparčią plėtrą, tolesnes investicijas į personalo kvalifikaciją ir naujas technologijas, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiktų klientų lūkesčius.“

Vilius Makauskas
Direktorius

EUROCASH1 – nuo 2000-ųjų auganti ir besiplečianti komanda, apsaugos paslaugas teikianti Lietuvoje ir Latvijoje. Didžiuojamės būdami viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos įmonių. Ši sėkmė – mūsų profesionalų komandinio darbo rezultatas.

Mūsų patirtis metais
19+
Saugomi objektai
10000+
Apsaugos darbuotojai
1100+

Bendrovėje įdiegėme kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Mūsų patirtis, veiklos vizija ir atsakingas požiūris į Jūsų verslo saugumą užtikrins aukščiausius paslaugų kokybės standartus.

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir plėtoti ilgalaikius ryšius su klientais. Siekiame tapti lyderiaujančia bendrove Baltijos šalių apsaugos paslaugų ir inkasavimo rinkoje.

Komanda

Vos pradėję savo veiklą saugos sektoriuje žinojome, kad mums svarbiausia – suformuoti stiprią specialistų komandą ir ugdyti profesionalus. Didžiuojamės subūrę profesionalų komandą, kuri visuomet siekia geriausio rezultato, tobulina savo veiklą ir nuolat juda į priekį, kad galėtume teikti dar geresnius sprendimus saugesniam jūsų gyvenimui.

null

Vilius Makauskas

Direktorius
null

Robertas Jasiulis

Direktoriaus pavaduotojas
null

Marija Kirklienė

Vyriausioji finansininkė
null

Jolita Nausėdienė

Personalo vadovė
null

Artūras Pranckus

Elektroninės saugos skyriaus vadovas
null

Dainius Mačys

Inkasavimo skyriaus vadovas
null

OLEGAS ZAVARZINAS

APSAUGOS SPRENDIMŲ MONTAVIMO IR priežiūros SKYRIAUS VADOVAS
null

SIMONA POCIUKONIENĖ

BIURO ADMINISTRATORĖ

Socialinė atsakomybė

Vienas pagrindinių mūsų prioritetų – jaunimo aktyvaus užimtumo skatinimas ir gabių sportui vaikų lavinimas, todėl remiame sveikos visuomenės idėją propaguojančią ir kūno kultūros bei sporto renginius organizuojančią VšĮ „Sveikas miestas“. Kartu vystome su sportu ir sveika gyvensena susijusius projektus, prisidedame prie žmonių su negalia integravimo ir skatinimo dalyvauti aktyvaus poilsio veikloje.