SOS skambutis

SOS skambutis

SOS skambutis – tai mūsų teikiama greitos pagalbos paslauga užpuolimo atveju. Vienu specialiai tam užprogramuotu telefono mygtuko paspaudimu galėsite pranešti apie gresiantį pavojų. Gavę skambutį mes nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę. Skirtingai nuo skambučio bendrosios pagalbos numeriu, jums nereikės aiškinti, kas esate, kur gyvenate ir koks pavojus gresia. Greito reagavimo grupė akimirksiu gaus suplanuotą detalų maršrutą, kuriuo galės greičiausiai atvykti į pagalbą. Naudojame tik naujus automobilius ir moderniausius elektroninės saugos technologinius sprendimus. Visi mūsų darbuotojai aukščiausios kvalifikacijos ir puikaus fizinio pasiruošimo. Siūlome lanksčią kainodarą, bei sprendimus, kurie pritaikyti individualiems Jūsų poreikiams.

Kodėl verta užsisakyti SOS SKAMBUTĮ?

  • Jei įsibrovėlis jau pateko į patalpų vidų, jis neišgirs pokalbio su operatore – tai leis laimėti brangaus laiko neatkreipiant į save dėmesio.
  • Reagavimas į pavojų vyksta akimirksniu – jūs negaišite laiko pateikdami operatorei papildomą informaciją.
  • Jausitės saugiau žinodami, kad incidento atveju visuomet sulauksite pagalbos.
  • Nereikės jokios papildomos įrangos – skambinti galėsite iš savo telefono.

Norite gauti pasiūlymą? Rašykite ir mūsų vadybininkas susisieks su jumis

Kitos paslaugos

Apsaugos sistemos namams

Visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) stebime prie centrinio stebėjimo pulto prijungtus objektus; suveikus signalizacijai nedelsdami išsiunčiame ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Apsaugos kamerų ir signalizacijų namams montavimas ir priežiūra

Įrengiame įvairių lygių apsaugos, užpuolimo, priešgaisrines ir vaizdo stebėjimo sistemas, teikiame techninę priežiūrą ir konsultacijas.

Daugiau

Fizinė perimetro apsauga

Teikiame budėjimo ir patruliavimo paslaugas, užtikriname asmens saugumą, jei jums ar jūsų šeimos nariams gresia pavojus. Siūlome asmenų, objektų, teritorijų ar renginių fizinę apsaugą.

Daugiau

Patruliavimas

Mūsų patruliniai ekipažai sutartu periodiškumu apvažiuoja ir patikrina stebimą objektą.

Daugiau

Pavojaus mygtukas

Užsitikrinkite itin greitą reakciją į jums gresiantį pavojų. Nuspaudus jūsų patalpose sumontuotą mygtuką, informacija žaibiškai perduodama centriniam stebėjimo pultui ir bet kuriuo paros metu nedelsiant siunčiama ginkluota greitojo reagavimo grupė.

Daugiau

Namų ir kaiminystės apsauga

Reguliariai patruliuojame gyvenvietėje, gyventojams siūlome įvairią namų apsaugą.

Daugiau

Trumpalaikė namų apsauga

Laikinai įrengiame apsaugos sistemą patalpose, ją stebime ir reaguojame į pavojaus signalus.

Daugiau

Individualių seifų nuoma

Individualus seifas – tai viena saugiausių ir patikimiausių vietų dokumentams, juvelyriniams dirbiniams ir kitoms vertybėms saugoti.

Daugiau

Išmaniųjų namų sprendimai

Mažos detalės, kurios palengvins jūsų gyvenimą! Namų automatikos sprendimai leis paprastai ir patogiai mėgautis gyvenimu išmaniajame name, kuriame daug ką atliks pažangi sistema.

Daugiau

Gauk pasiūlymą

Įveskite savo duomenis ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks.

avatar
Turite klausimų ar pageidavimų?

MŪSŲ KONSULTANTAI ATSAKYS Į VISUS KLAUSIMUS

+370 5 274 46 86 info@eurocash1.lt