Namų apsauga

Kokiais atvejais reikia namų apsaugos sistemų


 

Jūsų butas, namas, sodyba ar vykdomos statybos yra vieni didžiausių materialių turtų, reikalaujančių patikimos apsaugos.

Net ir trumpam be priežiūros palikti objektai tampa lengvu taikiniu piktavaliams arba stichinėms nelaimėms. Šeimininkams išvykus į darbą, apsipirkti arba atostogauti gali atsitikti įvairių netikėtumų – įsibrauti vagys, kilti gaisras, prakiurti stogas arba vamzdis, sutrikti elektros tiekimas. Tokiais atvejais būtini greiti ir profesionalūs veiksmai, užtikrinantys Jūsų turto saugumą.

Namų apsaugos sistemos padeda išvengti ne tik materialinės, bet ir moralinės žalos – ne tik užkerta kelią didesniems nuostoliams, bet ir apsaugo klientų privatumą, jų emocinę gerovę. Prireikus galite į pagalbą išsikviesti „Eurocash1“ greitojo reagavimo grupę net ir būdami namie.

„Eurocash1” elektroninė namų sauga – tai paslauga, užtikrinanti greitą reakciją į bet kokį pavojaus signalą. Kol šeimininkai grįš namo, patalpas saugos operatyviai atvykusi ginkluota greitojo reagavimo grupė. Tai padės užkirsti kelią galimai nusikalstamai veikai ir išvengti  didesnių praradimų.

Įvertinę esamą situaciją, nedelsdami iškviečiame policiją, gaisrinę, dujų tarnybą arba greitąją medicinos pagalbą.

Kodėl „Eurocash1”

Kaip teikiama elektroninė namų sauga






  Norite gauti pasiūlymą? Rašykite ir mūsų vadybininkas susisieks su jumis

  Kitos paslaugos

  SOS skambutis

  Vienu specialiai užprogramuoto telefono mygtuko paspaudimu galėsite pranešti apie gresiantį pavojų namuose. Gavę skambutį, nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

  Daugiau

  Apsaugos kamerų ir signalizacijų namams montavimas ir priežiūra

  Įrengiame įvairių lygių apsaugos, užpuolimo, priešgaisrines ir vaizdo stebėjimo sistemas, teikiame techninę priežiūrą ir konsultacijas.

  Daugiau

  Fizinė perimetro apsauga

  Teikiame budėjimo ir patruliavimo paslaugas, užtikriname asmens saugumą, jei jums ar jūsų šeimos nariams gresia pavojus. Siūlome asmenų, objektų, teritorijų ar renginių fizinę apsaugą.

  Daugiau

  Patruliavimas

  Mūsų patruliniai ekipažai sutartu periodiškumu apvažiuoja ir patikrina stebimą objektą.

  Daugiau

  Pavojaus mygtukas

  Užsitikrinkite itin greitą reakciją į jums gresiantį pavojų. Nuspaudus jūsų patalpose sumontuotą mygtuką, informacija žaibiškai perduodama centriniam stebėjimo pultui ir bet kuriuo paros metu nedelsiant siunčiama ginkluota greitojo reagavimo grupė.

  Daugiau

  Namų ir kaimynystės apsauga

  Reguliariai patruliuojame gyvenvietėje, gyventojams siūlome įvairią namų apsaugą.

  Daugiau

  Trumpalaikė namų apsauga

  Laikinai įrengiame apsaugos sistemą patalpose, ją stebime ir reaguojame į pavojaus signalus.

  Daugiau

  Individualių seifų nuoma

  Individualus seifas – tai viena saugiausių ir patikimiausių vietų dokumentams, juvelyriniams dirbiniams ir kitoms vertybėms saugoti.

  Daugiau

  Išmaniųjų namų sprendimai

  Mažos detalės, kurios palengvins jūsų gyvenimą! Namų automatikos sprendimai leis paprastai ir patogiai mėgautis gyvenimu išmaniajame name, kuriame daug ką atliks pažangi sistema.

  Daugiau

  Gauk pasiūlymą

  Įveskite savo duomenis ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks.






   avatar
   Turite klausimų ar pageidavimų?

   MŪSŲ KONSULTANTAI ATSAKYS Į VISUS KLAUSIMUS

   +370 5 274 46 86 info@eurocash1.lt