Vaizdo stebėjimo sistemos užtikrina jūsų namų ir verslo saugumą. Siekiame padėti jums apsaugoti savo turtą nuo įsibrovimų, gaisrų, vagysčių ar kitų pavojų, todėl padėsime išsirinkti jūsų poreikiams labiausiai tinkantį vaizdo apsaugos sistemos sprendimą.

Kviečiame susipažinti su vaizdo stebėjimo sistemų skirtumais ir naudomis.

Vaizdo stebėjimo sistemų gausa

Moderniosios technologijos stipriai ištobulino vaizdo stebėjimo sistemų veikimą ir suteikiamą apsaugos lygį. Vaizdo apsaugos kameros jau nesunkiai gali atpažinti veido bruožus, sekti konkrečius žmones ar automobilius kol šie yra jų matymo lauke. Specifiniams poreikiams pritaikomos šilumą fiksuojančios terminės, naktinio matymo, HD ar kiti vaizdo apsaugos sistemų sprendimai. Išvystytos išmaniosios technologijos reaguodamos į galimą pavojaus signalą (užfiksuotą vaizdo stebėjimo sistemos) nedelsiant siunčia pranešimą Eurocash1 tarnybai ir objekto šeimininkui, taip užtikrindamos objekto saugumą bet kuriuo paros metu.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią vaizdo apsaugos sistemą?

Kaip veikia
vaizdo stebėjimo kameros?

Prieš kelis dešimtmečius pradėta vystyti vaizdo stebėjimo sistema visame pasaulyje tampa vis populiaresnė. Vaizdo apsaugos kameros nuolat matomos tiek miestuose, tiek biuruose ar net viešajame transporte. Kaip veikia vaizdo stebėjimo kameros?

Vaizdo apsaugos kamera optiniu tinklu ar interneto ryšiu perduoda filmuojamus vaizdus į apsaugos tarnybos valdymo kompiuterį, o šis paskirsto vaizdo ir garso signalus stebėjimo monitoriams ir įrašymo įrangai. Apsaugos tarnybos operatorius stebėdamas saugomą objektą gali valdyti kameros judesius ir objektyvo priartinimo opcijas.

Vaizdo apsaugos kameros gali fiksuoti ir įrašyti filmuojamą aplinką nuolat arba reaguoti tik į judesio daviklio siunčiamą signalą. Eurocash1 specialistai remdamiesi savo ilgamete patirtimi padės atrasti jums tinkamiausia sprendimą.

Kokias apsaugos kameras pasirinkti?
Viena populiariausių vaizdo stebėjimo sistemų – IP kameros (Wi-Fi kameros).

IP kamera – skaitmeninė vaizdo apsaugos kamera, kuri gauna ir siunčia vaizdą naudodamasi IP (Internet Protocol) tinklu. Sumontuota IP vaizdo apsaugos sistema prijungiama prie jūsų Wi-Fi tinklo jūsų namuose, biure, sodyboje ar kitame objekte. Tai leis jums lengvai pasiekti vaizdo apsaugos sistemų užfiksuotus įrašus, stebėti objektą gyvai, nedelsiant į mobilų įrenginį gauti informaciją kuomet vaizdo kamera užfiksuos judesį.

IP kameras lengva pritaikyti tiek vidaus tiek lauko apsaugos sprendimams – visuomet matysite ir žinosite, kas vyksta jūsų nuosavybėje. IP vaizdo stebėjimo kameros montuojamos bet kurioje jums tinkamoje objekto vietoje, jas lengva perkelti, galima montuoti tiek prie lubų, tiek prie sienų ar net lentynų ar kitų baldų.

Kitas populiarus sprendimas, tiesa, dažniau taikomas didesniems objektamslaidinės vaizdo stebėjimo kameros. Laidinės vaizdo apsaugos sistemos naudojasi analoginėmis kameromis ir skaitmeniniu vaizdo įrašymo įrenginiu fiksuojant saugomo objekto ar teritorijos perimetrą, patalpų vidų ar išorę. Laidinės vaizdo apsaugos sistemos signalai perduodami į apsaugos tarnybos monitorius kabeliais, todėl Wi-Fi ryšys nėra reikalingas.

Laidines vaizdo stebėjimo apsaugos sistemas montuoja Eurocash1 specialistai.

Vaizdo stebėjimo sistemos įrašai

Tiek IP tiek laidinės vaizdo stebėjimo apsaugos sistemos užtikrina ryškų ir aiškų nufilmuotą vaizdą. Net ir tamsiu paros metu vykstančius įvykius Wi-Fi kameros fiksuoja naudodamasis naktinio vaizdo matymo rėžimą, o laidinės vaizdo apsaugos kameros įprastai filmuoja pasitelkdamos į pagalbą infraraudonuosius spindulius, tad abu sprendimai leis matyti įrašus aiškiai ir raiškiai tiek dienos, tiek nakties metu, ar tiesiog esant prastam apšvietimui.

Vaizdo apsaugos sistemos sprendimai verslui

Iš Eurocash1 specialistų gavę jums geriausiai pritaikytą vaizdo stebėjimo sistemos sprendimą –  apsaugosite savo turtą, nusikaltimo atveju būsite pasirūpinę vaizdo medžiagos įrodymais, užtikrinsite savo šeimos, darbuotojų ar klientų saugumą. Vaizdo stebėjimo sistemos veikia ir kaip puiki prevencinė priemonė siekiant užkirsti kelią vagystėms ar kitokiems nusikaltimams.

Eurocash1 specialistai jums pasiūlys tinkamiausia vaizdo apsaugos sistemą, suteikdami visą informaciją apie vaizdo apsaugos kamerų montavimą ir veikimo principus.

Vaizdo apsaugos kameros montuojamos tiek saugomo objekto išorėje, tiek viduje, gali veikti 24/7, arba reaguoti tik gavus informaciją apie judesį. Jei reikalinga – vaizdo apsaugos sistemos suprogramuojamos taip, kad įrašytų konkrečiu paros metu vykstančius veiksmus aplinkoje.

Vaizdo apsaugos sistemos yra neprieinamos išoriniams įrenginiams, vadinasi jų siunčiami signalai pasiekia tik apsaugos tarnybą ir jūsų mobilius įrenginius saugioje aplinkoje.

Kaip apsaugos tarnyba užtikrina stebimo objekto saugumą?

Įprastai apsaugos tarnybos operatoriai stebi saugomą objektą gyvuoju metu, matydami vaizdo apsaugos sistemos kamerų fiksuojamus vaizdus. Jei objektas saugomas IP (Wi-Fi) kamerų – fiksuojamą vaizdą mato ir objekto šeimininkai naudodamiesi specialiomis mobiliosiomis programėlėmis.

Visi vaizdo apsaugos sistemos užfiksuoti vaizdai analizuojami gyvuoju metu. Jei sumontuotos į judesį reaguojančios apsaugos sistemos kameros – Eurocash1 specialistai nedelsiant gauna informaciją ir įvertina objekto saugumą. Jei pastebimi neteisėti veiksmai keliantys pavojų jūsų turto saugumui  – į objektą nedelsiant siunčiamas apsaugos tarnybos specialistų ekipažas.

Nuo ko pradėti?
Nesvarbu, ar turite vieną vaizdo apsaugos sistemos kamerą, ar visą vaizdo kamerų tinklą – Eurocash1 gali stebėti jūsų objektą 24 valandas per parą, 365 dienas per metus, todėl saugumą užtikriname.

Mes vertiname jūsų ramybę, todėl pritaikysime savo patirtį ir naujausias apsaugos technologijas dirbdami jums ir kurdami geriausią apsaugos sprendimą jūsų vaizdo apsaugos stebėjimo poreikiams įgyvendinti.

Jums susisiekus – atliksime išsamų įvertinimą ir analizę, ir pateiksime savo rekomendacijas ir pasiūlymus.

2 komentarų/ai apie “Kokia vaizdo stebėjimo sistema geriausia?”

  1. Domina belaidė vaizdo stebėjimo kamera. Kadangi nėra galimybės šiuo metu išvesti el. laido, kokias alternatyvas galėtumėte pasiūlyti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *