Naudinga žinoti

Namų apsauga

Namų apsaugos sistema. Ar verta investuoti?

Namų apsaugos sistemos neretai vis dar laikomos prabangos preke, tačiau specialistai pabrėžia, kad įsilaužimai į namus ir vagystės Lietuvoje yra gaji problema, kurios galima išvengti. Net ir trumpam be priežiūros paliktas nekilnojamasis turtas gali tapti lengvu taikiniu šeimininkams išvykus. Vagys, gaisras, vandens žala ar elektros sutrikimai – visais atvejais būtini greiti ir profesionalūs veiksmai, užtikrinantys jūsų turto saugumą. Taigi, kaip galime apsaugoti savo turtą?

Nuo ko pradėti saugoti namus?

Namų apsauga prasideda nuo nekilnojamojo turto įsigijimo. Įsigiję ar įsirengdami naują būstą daugiausiai dėmesio skiriame interjero detalėms, tačiau neretai praleidžiame namų saugumo klausimus. Specialistai rekomenduoja įsirengti bent vieną apsaugos sistemą, kuri užtikrins jūsų ramybę ir namuose laikomo turto saugumą. Signalizacijos sistemas rekomenduojama apgalvoti ir įsirengti prieš atliekant vidaus apdailos darbus – tai turėtų tapti vienu iš pirmųjų žingsnių jūsų jaukių ir saugių namų įrengime.

Kokia namų apsauga geriausia?

Namų apsauga fiksuoja įsilaužimą į jūsų erdvę ir užtikrina gyventojų saugumą. Rinkoje yra daugybė apsaugos sistemų sprendimų. Namų apsaugos specialistai visuomet patars, kurią iš jų rinktis, kad ši atitiktų jūsų poreikius. Didžiausi veiksniai – nekilnojamojo turto plotas ir lokacija. Kiekviena sistema turi skirtingą charakteristiką, funkcionalumą ir atliekamas užduotis, tačiau visos namų apsaugos sistemos turi vienodą tikslą: apsaugoti jūsų namus nuo vagysčių, stichinių nelaimių, gaisro ar kitų nemalonių situacijų. Papildomos apsaugos sistemos užfiksuoja pažeidėjus juos nufilmuodamos, šitaip dar labiau užtikrindamos, kad joks neteisėtas įžengimas į jūsų namų teritoriją neliks nepastebėtas.

Kvalifikuotas specialistas padės išsirinkti jums tinkamiausią apsaugos sistemą, tačiau verta žinoti, kad svarstydami apie apsaugos sistemą namams galėsite pasirinkti aktyvių saugomų zonų skaičių, norimą judesių daviklių kiekį, kiek asmenų norėsite suteikti prieigą prie signalizacijos valdymo, valdymo funkcionalumą ir kitus niuansus.

Kas yra namų signalizacija?

Namų signalizacija – namų apsaugos sistema, įprastai susidedanti iš įvairių judesio daviklių (langų bei durų atidarymo magnetų, infraraudonųjų spindulių daviklių ir kt.), valdymo pulto bei kitų papildomų priedų (pvz. skubaus aliarmo mygtukas perduodantis signalą į apsaugos tarnybą).  Signalizacijos gali būti priešgaisrinės, garsinės, vaizdinės. Specialistai primena, kad saugumas yra kone svarbiausia vertybė mūsų gyvenimuose. Vagystės kainuoja ne tik finansinius nuostolius, bet ir moralinę žalą, kurią lydi nuolatinis nesaugumo jausmas mūsų pačių namuose ar darbo erdvėje. Namų signalizacija ne tik padeda išvengti įsilaužimų, bet ir saugo jūsų privatumą ir emocinę gerovę.

Įvykus įsilaužimui į jūsų patalpas, signalizacijos davikliai perduoda signalą objektą prižiūrinčiai apsaugos tarnybai. Įžengus į saugomą objektą, nesuvestas sistemos kodas pradeda skleisti garsinį signalą, šitaip atbaidydamas negerų ketinimų turinčius asmenis ir perduodamas signalus apsaugos tarnybai, kuri nedelsdama reaguoja į pavojų per kelias minutes prisistatydama saugomame objekte. EUROCASH1 konsultantai visuomet padės pasirinkti tinkamiausius sprendimus pilnai namų apsaugai, atsižvelgiant tiek į jūsų poreikius, tiek į galimybes.

Kaip veikia namų signalizacija?

Namų signalizacijos suveikia identifikuojant įsilaužimą – apsaugos skydelio siųstuvas GSM ryšiu (mobiliu internetu) perduoda signalą į apsaugos sistemos pultą. Apsaugos tarnyba visuomet mato objekto būseną, tačiau pavojaus atveju gauna įspėjimą nedelsiant. Svarbu pabrėžti, kad vartotojas visuomet mato savo valdomo objekto būseną naudodamasis apsaugos tarnybos mobilia programėle. Apsaugos tarnyba gavusi pavojaus signalą nedelsdama siunčia kvalifikuotų darbuotojų ekipažą. Įprastai tarnyba atvyksta per kelias minutes ir užkerta kelią bet kokiems neteisėtiems veiksmams.

Kuo skiriasi namų signalizacijos?

Namų signalizacijos įprastai skirstomos į laidines ir belaides. Įprastai laidinės signalizacijos specialistų rekomenduojamos prieš įsikuriant ir atliekant būsto apdailos darbus, kadangi atvirai matomi laidai nepuošia interjero. Tačiau jeigu jau esate įsikūrę, galite rinktis belaides signalizacijas, kurios veikia baterijų principu. Siekiant labiausiai atitikti jūsų lūkesčius, EUROCASH1 specialistai visuomet patars, suteiks nemokamas konsultacijas ir suras jums tinkamiausią sprendimą.

Kokia signalizacija tinkama mano būstui?

Didesniems namams ar komercinėms patalpoms verta rinktis daugiau aktyvių zonų turinčias apsaugos sistemas. Net jei jūsų gyvenimui ar darbui reikalingų zonų skaičius kinta, visuomet galite jį padidinti. Įprastai patalpoms iki trijų kambarių siūlomi mažesni, optimalūs sprendimai su itin paprasta valdymo sistema ir judesio davikliais kiekvienoje zonoje. Komercinėms patalpoms ir būstams pirmuose aukštuose specialistai rekomenduoja apsauginius langų magnetus, kurie reaguoja į užrakinto saugomo objekto atidarymą ir nedelsiant siunčia signalą į apsaugos tarnybą.

Ar įmanoma namus saugoti ne tik su signalizacija?

Namų signalizacija yra vienas iš šiuo metu vartotojams siūlomų sprendimų, tačiau pilnam jūsų namų saugumui užtikrinti patariame prie apsaugos sistemos prijungti jūsų išmaniuosius įrenginius vaizdo medžiagai stebėti. Bet kuriuo paros metu galėsite matyti savo objektą saugančių vaizdo kamerų vaizdą. Naudodamiesi šiuo sprendimu matysite, ką kieme veikia jūsų vaikai ar augintiniai. Vaizdo kameros ne tik puikiai „prižiūri“ namus, tačiau ir atlieka auklės vaidmenį.

Ar verta investuoti į namų apsaugą?

Itin taupiam sprendimui vartotojai dažnai svarsto aliarminę nekilnojamojo turto apsaugos sistemą, tačiau ilgametė EUROCASH1 patirtis rodo, kad išskirtinis garsinis aliarmo signalas veikia kaip TV sistema be priedėlio. Garsinis apsaugos signalas ne visuomet atbaido įsibrovėlius, tačiau pilna apsaugos sistema užtikrina jūsų nekilnojamojo turto saugumą.

Susisiekite su EUROCASH1 dabar ir gaukite jums tinkamiausią apsaugos sistemos sprendimą.

Nemokama konsultacija