Apsaugos sprendimų montavimas ir priežiūra

Apsaugos sprendimų montavimas ir priežiūra

Namuose, butuose, sodybose, biuruose montuojame įvairaus sudėtingumo elektronines apsaugos sistemas – signalizacijas, vaizdo stebėjimo įrangą, gaisro detektorius ir sudėtingas kompleksines sistemas. Visų šių įrenginių tikslas yra įspėti ir apsaugoti žmones bei pastato savininkus nuo nesankcionuoto asmenų patekimą į patalpas, gaisro ir kitų pavojų. Savo klientams siūlome lanksčią kainodarą, bei sprendimus, kurie pritaikyti individualiems klientų poreikiams. Klientų turtas yra apdraustas 3 mln. EUR civiliniu turto draudimu. Pagalbą ir konsultacijas teikiame visą parą tel. 1826.

Laidinės signalizacijos

Laidinės signalizacijos yra kone populiariausias – tradicinis pasirinkimas, patikima ir nebrangi apsaugos nuo įsilaužimų sistema, dažniausiai įrengiama naujai statomuose arba remontuojamose patalpose. Visi signalizacijos komponentai sujungiami laidais.

Belaidė signalizacija

Belaidė signalizacija yra puiki priemonė apsaugoti patalpas, kuriose jau atlikti remonto darbai arba jose nėra galimybės nutiesti laidų. Belaidžiai jutikliai yra brangesni, tačiau jų kainą atsveria mažesnės darbo sąnaudos. Ryšys tarp sistemos elementų palaikomas radijo bangomis.

IP vaizdo stebėjimo kameros

IP (IP – angl. Internet Protocol) kameros veikia kompiuteriniu tinklu ir perduoda vaizdą bei garsą skaitmeniniu būdu. Jos yra jungiamos per UTP (UTP – angl. Unshielded Twisted Pair) kabelį arba WiFi. Prijungus prie tinklo maršrutizatoriaus ar modemo IP kameros gali veikti autonomiškai. Kompiuteriu ar telefonu galėsite prisijungti prie kameros ir stebėti vaizdą. Jei kamera turi microSD kortelės jungtį, tai ji gali daryti įrašą pačioje kameroje, kurį galima peržiūrėti telefonu ar kompiuteriu. Jungiant su įrašymo įrenginiu, turinčiu PoE (PoE – angl. Power-Over-Ethernet) jungtis, IP kamerų pajungimas yra labai paprastas – prijungus UTP kabeliu kamerą prie NVR (NVR – angl. Network Video Recorder), ji gauna maitinimą ir automatiškai priregistruojama prie NVR. IP kameros dar gali turėti papildomų funkcijų – judesio detekciją, aliarmo funkcijas, išmanią vaizdo analitiką.

Wi-fi kameros

Tai vaizdo stebėjimo kameros, kurių tinklas perduodamas belaidžiu būdu (WiFi). Jų vaizdą galėsite stebėti savo išmaniąjame telefone (Android/iOS) ar kompiuteryje su Windows ir Mac OS operacinėmis sistemomis naudojant specialią programą. Kaip ir laidinės vaizdo stebėjimo kameros, aptikus judesį jos pradeda įrašynėti vaizdą į atminties kortelę ar prijungtą įrašymo įrenginį.