Valdykite apsaugą

Visi jūsų namų saugos įrenginiai bus prijungti prie vieno išmaniojo tinklo. Jeigu norite apsaugoti savo privatumą, vaizdo kameras galite įjungti tik išeidami iš namų. Apsaugos sistemas ir signalizacijas galima įjungti, kai išvažiuojate iš automobilių stovėjimo aikštelės, ir išjungti, kai tik vėl įžengiate į namus. Savo išmaniuosiuose namuose galite valdyti viską.

Šiais laikais labai svarbu turėti patikimą namų, verslo patalpų ar biuro apsaugos sistemą, kuri užtikrintų jūsų pačių ir turto saugumą kritiniu atveju. Signalizacija namuose gali išgelbėti nuo pavojų, kurių niekaip kitaip negalėtumėte išvengti.

Namuose naudodamiesi pažangiomis apsaugos sistemomis, galite išvengti nepageidaujamų nepažįstamų asmenų, o patys leistis į kelionę su šeima dėl nieko nesijaudindami.

Daug privalumų:

Norite gauti pasiūlymą? Rašykite ir mūsų vadybininkas susisieks su jumis

Kitos paslaugos

Akcija

ĮJUNK APSAUGĄ IR PUSĘ METŲ MOKĖK PUSĘ KAINOS

Daugiau

Elektroninė namų apsauga

Visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) stebime prie centrinio stebėjimo pulto prijungtus objektus; suveikus signalizacijai nedelsdami išsiunčiame ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

SOS skambutis

Vienu specialiai užprogramuoto telefono mygtuko paspaudimu galėsite pranešti apie gresiantį pavojų namuose. Gavę skambutį, nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę.

Daugiau

Apsaugos sprendimų montavimas ir priežiūra

Įrengiame įvairių lygių apsaugos, užpuolimo, priešgaisrines ir vaizdo stebėjimo sistemas, teikiame techninę priežiūrą ir konsultacijas.

Daugiau

Fizinė apsauga

Teikiame budėjimo ir patruliavimo paslaugas, užtikriname asmens saugumą, jei jums ar jūsų šeimos nariams gresia pavojus. Siūlome asmenų, objektų, teritorijų ar renginių fizinę apsaugą.

Daugiau

Patruliavimas

Mūsų patruliniai ekipažai sutartu periodiškumu apvažiuoja ir patikrina stebimą objektą.

Daugiau

Pavojaus mygtukas

Užsitikrinkite itin greitą reakciją į jums gresiantį pavojų. Nuspaudus jūsų patalpose sumontuotą mygtuką, informacija žaibiškai perduodama centriniam stebėjimo pultui ir bet kuriuo paros metu nedelsiant siunčiama ginkluota greitojo reagavimo grupė.

Daugiau

Saugi gyvenvietė ir kaimynystė

Reguliariai patruliuojame gyvenvietėje, gyventojams siūlome įvairią namų apsaugą.

Daugiau

Trumpalaikė namų apsauga

Laikinai įrengiame apsaugos sistemą patalpose, ją stebime ir reaguojame į pavojaus signalus.

Daugiau

Individualių seifų nuoma

Individualus seifas – tai viena saugiausių ir patikimiausių vietų dokumentams, juvelyriniams dirbiniams ir kitoms vertybėms saugoti.

Daugiau

Išmaniųjų namų sprendimai

Mažos detalės, kurios palengvins jūsų gyvenimą! Namų automatikos sprendimai leis paprastai ir patogiai mėgautis gyvenimu išmaniajame name, kuriame daug ką atliks pažangi sistema.

Daugiau

Gauk pasiūlymą

Įveskite savo duomenis ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks.

avatar
Turite klausimų ar pageidavimų?

MŪSŲ KONSULTANTAI ATSAKYS Į VISUS KLAUSIMUS

+370 5 274 46 86 info@eurocash1.lt