Mes dirbame

Gerbiami Klientai,

Nuo š. m. kovo 16 d. LR Vyriausybės sprendimu visoje šalyje įsigaliojus karantinui, bendrovė „EUROCASH1” toliau stabiliai tęsia savo veiklą ir teikia visas paslaugas: saugome ir aptarnaujame klientų objektus, vykdome pinigų inkasavimą.

Neseniai pristatyta naujoji paslauga – individualių seifų nuoma – taip pat teikiama be jokių trikdžių.

Įmonės administracija tęsia darbus nuotoliniu būdu, kiekvienas administracijos darbuotojas pasiekiamas įprastais kontaktais – telefonais ir el. paštu. Esant poreikiui, esame pasirengę teikti klientams papildomas paslaugas.

Atsižvelgdami į LR Vyriausybės rekomendacijas dėl darbo organizavimo karantino metu, pasirūpinome būtinosiomis priemonėmis, skirtomis apsaugoti darbuotojus ir klientus. Darbuotojams suteikėme reikiamas instrukcijas, kaip saugiai elgtis koronaviruso pandemijos metu.

Stebime ir analizuojame naujausią informaciją, kad galėtume operatyviai imtis būtinų priemonių, užtikrinti žmonių saugumą ir patikimą paslaugų teikimą.

Primename, kad visais klausimais darbo dienomis ir valandomis galite kreiptis telefonu +370 5 274 46 86 arba el. paštu info@eurocash1.lt. Pagalba visą parą teikiama telefonu +370 620 11112

Linkime likti saugiems ir sveikiems.