Naujienos

2017-08-03

Lietuviška EUROCASH1 baigė bendrovės „CBL Cash Logistics“ įsigijimą Latvijoje

EUROCASH1 grupė, Lietuvoje ir Latvijoje dirbanti inkasavimo ir saugos paslaugų bendrovė, sėkmingai baigė Latvijos įmonės SIA „CBL Cash Logistics“ įsigijimą. Finansinių sandorio detalių šalys neatskleidžia. Sandoris buvo baigtas šių metų rugpjūčio 1 dieną, gavus reikiamus konkurencijos priežiūrą Latvijoje vykdančių institucijų leidimus bei šalims suderinus visas finansines, technines ir komercines sąlygas.

 

EUROCASH1 yra viena iš didžiausių inkasavimo ir saugos tarnybų Lietuvoje, o „CBL Cash Logistics“ - viena pirmaujančių inkasavimo bendrovių Latvijoje, priklausiusi „Citadele" banko grupei.

 

Vytautas Labeckas, EUROCASH1 grupės vadovas, džiaugiasi, kad įsigijimo procesas vyko sklandžiai.

 

„Įsigijimo procesą baigėme net kiek greičiau nei planavome. Manau, kad tai labai svarbus mūsų žingsnis, sustiprinsiantis grupės pozicijas saugos ir inkasavimo paslaugų rinkoje Latvijoje bei leisiantis galvoti apie tolimesnę plėtrą visose Baltijos šalyse", – teigia V. Labeckas.

 

„Citadele“ banko valdybos narys Kaspars Cikmačs sako, kad ankstesnė sėkminga jų ir EUROCASH1 grupės bendradarbiavimo Baltijos šalyse patirtis bei grupės plėtros Baltijos šalyse planai leidžia tikėtis, kad naujieji verslo savininkai ir toliau sėkmingai teiks inkasavimo paslaugas ir išlaikys aukštus klientų aptarnavimo standartus.

 

„Mes gi pardavėme šį verslą, nes norime susitelkti į svarbiausias mums veiklos kryptis - fizinių asmenų, o taip pat smulkaus ir vidutinio verslo kreditavimą ir aptarnavimą", - pažymi K. Cikmačs.

 

EUROCASH1 siūlo saugos ir inkasavimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonėje abiejose šalyse dirba daugiau nei 1000 darbuotojų, o įmonės verslo pajamos 2016 metais viršijo 13,5 mln. eurų, iš jų 9,3 mln. eurų Lietuvoje ir 4,2 mln. eurų Latvijoje. Bendrovės pajamos 2015 metais buvo 10,6 mln. eurų (8,5 mln. eurų Lietuvoje ir 2,1 mln. eurų Latvijoje).

 

Lietuvoje EUROCASH1 veikia nuo 2000 metų, tuo tarpu Latvijoje savo veiklą pradėjo 2011 metais.

 


KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti