Naujienos

2016-11-17

„Eurocash1“ į inkasavimo paslaugų plėtrą investavo 220 tūkstančių eurų

Vilniuje įsikūrusi inkasavimo ir saugos tarnyba „Eurocash1“ į inkasavimo paslaugų modernizavimą investavo per 220 tūkst. eurų. Bendrovė įrengė specialius seifus su dažų kapsulėmis savo inkasavimo automobiliuose bei įdiegė  programinę įrangą, kuri leidžia kliento ir inkasatoriaus pildomus popierinius dokumentus pakeisti elektroniniais.

„Eurocash1“ vadovas Vytautas Labeckas sako, kad darbuotojų saugumas ir veiklos efektyvumo didinimas yra pagrindiniai bendrovės investicijas lėmę veiksniai.

„Grynuosius pervežant seifuose su dažų kapsulėmis, užpuolimo atveju pinigai yra tiesiog sugadinami: nudažomi specialiais dažais. Todėl atsiskaitymas jais ar kitoks pinigų panaudojimas tampa neįmanomas“, - aiškina „Eurocash1“ bendrovės vadovas.

Nauja programinė įranga, kurią „Eurocash1“ įdiegė kartu su bendrove „Tele2", leidžia paspartinti inkasavimo procesą, o taip pat jį griežčiau kontroliuoti.

„Įdiegta nauja sistema leidžia operatyviau perduoti naujas užduotis inkasatoriams. Kompiuteryje matoma inkasavimo eiga, kur tuo metu yra paketas su pinigais: pas klientą, automobilyje ar saugykloje. Tai ženkliai supaprastina inkasavimo procesą, klientams nelieka poreikio pildyti krovinį lydinčius dokumentus“, - sako V. Labeckas.

Pasak jo, ši naujovė gali paskatinti inkasavimo paslaugų plėtrą smulkaus verslo segmente.

„Pastebėjome, kad anksčiau ilgos ir gana sudėtingos inkasavimo procedūros nuo šios paslaugos atbaidydavo nemažą dalį smulkaus verslo. Dabar gi, viską perkėlus į elektroninę erdvę, inkasavimas tapo paprastesne, greitesne ir saugesne pinigų tvarkymo alternatyva. Ypač turint mintyje tai, kad grynųjų pinigų operacijos komerciniuose bankuose nuolat brangsta. Todėl tikimės ženklaus inkasavimo apimčių augimo visų pirma smulkaus verslo tarpe“.

„Eurocash1“ inkasavimo paslaugas teikia bankams, didiesiems prekybos centrams, didmeninės prekybos įmonėms, degalinėms, smulkiems prekybininkams.

 


KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti