Naujienos

2016-10-27

„EUROCASH1“ darbuotojai tobulino konfliktinių situacijų sprendimo įgūdžius

Daugiau nei 60 „EUROCASH1“ apsaugos darbuotojų ir vadovų iš Vilniaus, Kauno bei Šiaulių tobulino savo įgūdžius mokymuose, skirtuose elgesiui ir darbui konfliktinėse situacijose. Lektorius - klinikinės psichologijos ekspertas, privataus psichoanalitinės psichoterapijos praktikas Robertas Balčiūnas, ilgus metus ėjusio derybininko pareigas antiteroristinių operacijų rinktinėje „Aras“, mokymų metu dalinosi teorinėmis žiniomis ir praktiniais pastebėjimais, susijusiais su apsaugos darbuotojo bendravimo konfliktinėse situacijose psichologiniais pagrindais, tokių situacijų prevencija ir galimomis pasekmėmis.

 

„Mūsų darbo specifika tokia, jog kartais tenka atsidurti konfliktinių ar įtemptų situacijų epicentre. Esu tikras, kad beveik visas iš jų mes galime išspręsti nenaudodami fizinės jėgos ir nerodydami savo raumenų. Investuojame į savo darbuotojų profesionalumą, todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien pasisemti žinių mums pavyko iš Roberto Balčiūno, bene labiausiai patyrusio ekstremalių situacijų valdymo eksperto Lietuvoje”, - teigia „EUROCASH1“ vadovas Vytautas Labeckas.  

 

Anot V. Labecko, visos konfliktinės sitaucijos yra skirtingos - savo aplinka, jas sukeliančių žmonių amžiumi, motyvais, elgesiu. „Tačiau yra tam tikri bendrieji tokių situacijų atpažinimo ir elgesio jose dėsniai ir taisyklės, kurių žinojimas ir taikymas leidžia gesinti konfliktus ankstyviausiose jų stadijose. Būtent tam mokymuose skyrėme didžiausią dėmesį”.

 

Tai ne pirmas panašaus pobūdžio renginys „EUROCASH1“ darbuotojams. Vien pastaruoju metu vyko pirmosios medicininės pagalbos, priešgaisrinės saugos ir kitokie mokymai. 


KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti