Naujienos

2016-06-09

Verslo centro „Quadrum“ apsauga - „EUROCASH1“ rankose !

Šių metų vasarą duris atvėrusį vieną iš moderniausių Vilniaus verslo centrų „Quadrum“ patikėta saugoti bendrovei „EUROCASH1“. Šiame verslo centre „EUROCASH1“ teiks fizinės saugos paslaugas, taip pat bus atsakinga už viešosios tvarkos užtikrinimą bei techninę pastato priežiūrą.

 „EUROCASH1“ vadovas Vytautas Labeckas teigia, kad faktas, jog „Quadrum“ apsaugai buvo pasirinkta „EUROCASH1“, įrodo bendrovės taikomų saugos sprendimų ir metodų pripažinimą.

 „Džiaugiuosi, kad sau ir kitiems reiklūs „Quadrum“ verslo centro valdytojai pasirinko būtent mus. Tai reiškia, kad taikome pačius moderniausius saugos sprendimus ir paslaugas. Žinoma, kartu reiškia ir atsakomybę mūsų komandai. Tačiau tikiu, kad patyrusi ir ambicinga mūsų komanda susitvarkys su visais iššūkiais”, - sako V. Labeckas.

 Verslo centrą sudaro trys pastatai: 17 aukštų rytinis, 12 aukštų šiaurinis ir 9 aukštų pietinis. „Quadrum“ įrengtas 3 aukštų, 700 vietų požeminis garažas, su 120 stovėjimo vietų dviračiams. Bendras patalpų plotas – 70 tūkst. kv. metrų, iš kurių 45 tūkst. skirti administracinėms patalpoms.

 „Quadrum“ komplekse įsikūrė DNB bankas, aviakompanija „Avion Express“, finansų ir nekilnojamo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“, advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“, taip pat bendrovės „Unity“, „Agrowill Group“, „Baltic Business Centre“ ir kitos.


KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti